O mnie

Nazywam się Piotr Kopka,

urodziłem w Wrocławiu, wychowałem częściowo na górnym Śląsku ,ale miałem okazję obserwować jak to miasto zmieniało się na przestrzeni lat, dlatego tym bardziej branża nieruchomości wydaje się naturalnym miejscem dla mnie, pozwala mi ona odkrywać nowe, ciekawe zakamarki tego miasta oraz odczuć jak historia przeplata się tu z nowoczesnością.

Jestem energicznym człowiekiem, z niezwykłym  darem  do nawiązywania bliskich relacji z ludźmi. Moim zadaniem jest nie tylko sprzedać lub wynająć nieruchomość ale przede wszystkim pomóc ludziom znaleźć ich wymarzone miejsce na ziemi oraz znaleźć rozwiązanie na każdy pojawiający się problem.

W nieruchomościach czuje się jak ryba w wodzie. Uważam, że klienci mi ufają, bo czują, że zależy mi na czymś więcej niż sam zysk. Jestem w stanie się do nich dostosować godzinami pracy, zadać odpowiednie pytania, trafnie określić potrzeby i znaleźć idealne rozwiązanie. Czasem nawet odbiegające od początkowych założeń klienta.

Moja praca ma charakter interdyscyplinarny. Nie wystarczy, być skrupulatnym, umiejętnie działać pod dużą presją czasu, posiadać umiejętności negocjacyjne, być dyplomatom, umiejętnie poruszać się w przepisach. Dopiero połączenie tych wszystkich umiejętności / cech plus pozytywne nastawienie i odrobina szczęścia pozwalają osiągnąć sukces. Natomiast za najważniejszą cechę skutecznego agenta nieruchomości uważam empatię – umiejętność czytania oczekiwań Klienta, a co za tym idzie słuchanie jego potrzeb. Najlepszy doradca, to nie ten, który dużo mówi, lecz ten, który słucha. Umiejętne zbalansowanie cech sprzedawcy, negocjatora, prawnika i psychologa decyduje o skuteczności doradcy ds.nieruchomości.

Serdecznie zapraszam do powierzenia mi do sprzedaży lub wynajmu swoich nieruchomości. Chętnie przeprowadzę również dedykowane poszukiwania.

Opinie moich zadowolonych klientów mówią same za siebie i to jest dla mnie najważniejsze ,bo wtedy mam poczucie dobrze wykonanej pracy.